Пн. 15 апреля, 2024, 13:30
RussianBelarusianEnglishUkrainianSwedishLithuanian
RussianBelarusianEnglishUkrainianSwedishLithuanian
spot_img

ВДНОВЛЮЄМО гуртки – ВІДНОВЛЮЄМО УКРАІНУ!

Саме так ми вирішили і відновили роботу наших гуртків в тих громадах Украіні де немає активних бойових дій, які не контролюються російськими окупантами, або в тих містах і краінах куди виіхали наші лідерки і знайшли своє коло однодумців і можливості!

І щє один важливий момент – ми будемо наші пости та статті писати на украніській мові, бо наразі мовне питання для нас набуло особливого значення і ми свідомо не хочемо поширювати в публічному просторі мову ворога і просувати іі в пабліках. Тому, саме через це, ми розпочнемо запуск розмовних клубів з украінської мови в місцях для біженців із Сходу та Півдня, які проживають в місцях компактного проживання на Західній Украіні.

Якщо говорити про тенденці  — то більшість наших лідерок були активно залученя до багатьох процесів з порятунку людей, допомоги, евакуації, вивезення, гуманітарних та рятувальних програм і в кожної з нас точно був свій шматочок особистого фронту, який спрацював на загальну перемогу, яка полягає в тому що ми змогли витримати перший удар, мобілізуватись і дати відсіч одній з найбільших армій світу. Наразі, дякуючи європейським партнерам  і міжнародній підтримці, наша армія творить дива і ми віримо в Збройні Сили Украіни бо за кожною перемогою або втратою для кожного/кожної з нас стоять знайомі обличчя та історії людських судеб.

АБФ Украина - Шведские кружки

Перша хвиля шоку, страху, відчаю, злості, гніву пройшла і ми розуміємо що вже всі з нас знаходяться на своіх місцях і позиціях, а отже ми можемо думати про відновлення життя, відбудову, підтримку, відпрацювання ефективних моделей і навичок виживання в сучасних реаліях. І шведські гуртки тут нам дуже є корисними, бо вони створюють спільноти людей, формують нові зв’язки в безпечних і комфортних умовах і отже, можуть виконати щє одну важливу роль – створити простір і формат для відновлення, діалогів, розмірковувань, пошуку виходів і сенсів на майбутнє. Саме таке переосмислення наразі рухає нами і тим, чому ми ВІДНОВЛЮЄМО РОБОТУ АБФ УКРАІНА!!!!

Наші лідерки змогли відкрити групу психологічної підтримки для людей “12 днів з Аллою”  спрямовану на усвідомлення, спостереження за власними реакціями, механізмами і процесами травми, пошуком шляхів  виходу і відновлення. І дійсно, дуже крута створена группа  в телеграмі “Не всі вдома” мала своє місце в житті багатьох.

Італія отримала двох наших активних лідерок які змогли реалізувати свою ідею в іншій краіні для наших УКРАІНОК і шукати оптимальні моделі і формати зустрічі на он – лайн йоге. Та інших активностях на які іздили наші лідерки , в тому числі на марші “украінських матерів в Берліні” де змогли розказати про трагедії вбитих дітей в Украіні.

АБФ Украина - Шведские кружки

Наша лідерка Вікторія зустрілась з украінсько – російською війною вже вдруге і тому змогла оперативно організувати евакуацію та допомогу людям з Донецької області і не зламатись.

Новомихайлівська громада Миколаівської області буде осяяна літературним мистецтвом  разом з переіздом туди нашої лідерки Ірини і тому там будуть лунати авторські твори, літературні вечори та з’являтись нові шедеври про біль, героізм, роздуми і перемоги.

Ми всі між собою в контакті і на зв’язку, бо саме людьми, переплетінням цих долей і судеб, вмінням говорити, сперечатись, заявляти і приходити до рішення, обговорювати та ділитись думками  ми виграємо цю війну ф ормуємо нову реальність, нові стандарти і зміни світового масштабу навіть з питань міжнародної безпеки. Тому – слово має значення! Ми будемо зустрічатись, говорити, знаходити варіанти та доносити свої думки і погляди  до всіх, влади, суспільства, в різниі спосіб, бо відсутність демократії і мовчазна згода породжує тиранів, вбивць, катів, злочинців і позбавляє майбутнього цілий народ…..І ми цю прірву і різницю дуже добре відчули!!!

АБФ Украина - Шведские кружки

Тому, чекаємо на спілкування і наші зустрічі на шведських гуртках як в якості учасників/учасниць , так і потенційними лідерками/лідерами!

А для цього треба максимально підписатись на всі розсилки, активно стежити за всіма нашими анонсами і бути готовими до різних діалогів! Бо в нас з вами є про що зустрічатись 🙂 

Latest Posts

Мы в соцсетях

Не пропустите

Оставайтесь на связи

Чтобы быть в курсе всех последних новостей, предложений и специальных объявлений.